Apie mane
Psichologinio pobūdžio konsultantė, sertifikuota dailės terapijos praktikė, penkių metaforinių asociatyvinių kortų (MAK) rinkinių autorė, lektorė.
Pirmoji mano profesija – medikė. Vėliau baigiau penkerių metų podiplominių studijų programą Kauno geštalto studijų centre, esu sertifikuota "Eneagramos" (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) meistrė. O dailės, pasakų ir metaforinių asociatyvinių kortų darbo įgūdžius sustiprinau per 1300-us mokymosi valandų.
Mano tikslas darbe -per meną ir kūrybą padėti žmogui geriau suvokti jo mintis bei rūpimus klausimus ir susitelkti į veiksmus ir norimus pokyčius .
Mano credo:
Goethe , mokslininkas ir menininkas pasakė: „Jei manai ar tiki, kad gali ką nors padaryti, pradėk daryti. Veiksme slypi MAGIJA, GROŽIS ir GALIA“
Galiu nuo savęs pridėti: visus tris dalykus sudėjau į metaforines kortas.
Pirmoji mano profesija – medikė. Po kurio laiko baigiau penkerių metų podiplominių studijų programą Kauno geštalto studijų centre. Vėliau studijavau Eneagramą, tai visame pasaulyje pripažinta asmenybės tipologija, unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodas, unikali senovės sufijų mokymo ir klasikinės psichoanalizės sintezė.
Studijuodama geštalto psichologiją pirmą kartą patyriau dailės terapijos efektyvumą. Tuo metu Lietuvoje dailės terapijos studijų dar nebuvo, tačiau buvo seminarų, meno terapijos kvalifikacijos kėlimo kursų, atvažiuojančių užsienio lektorių. Godžiai mokiausi visko ir pas visus, nes supratau, kad dailės terapija - labai švelni ir efektyvi priemonė sprendžiant daugelį psichologinių problemų.
Šalia dailės terapijos pradėjau gilintis į pasakų terapiją. Tai seniausias informacijos perdavimo būdas, o remiantis pasakų siužetais galime nukeliauti į slapčiausius sielos kampelius.
Dailės terapijai artimos ir metaforinės asociatyvinės kortos (MAK), tai projekcinės diagnostikos metodai. Vėl mokiausi, ne tik kaip jomis dirbti, bet ir kaip jas kurti. Išnaudojau galimybes mokytis nuotoliniu būdu ir šiandien džiaugiuosi galėdama pristatyti penkis skirtingus metaforinių asociatyvinių kortų rinkinius. Tai instrumentas psichologui, konsultantui, kaučeriui ar mokytojui darbui grupėje ar individualiai.
Vien tik meno terapijos subtilybių mokiausi 1300 valandų. Dirbdama pastebėjau, kad kūrybinis procesas pats savaime yra malonus, o įvaldžius keletą meno terapijos įrankių ir metodų ir juos pasiūlius klientams, kiekvienas randa kažką tik jam svarbaus: savo interpretaciją, asociaciją ar prasmę ir tai yra gilus ir teigiamas poveikis jo psichikai. Mano tikslas – per meną ir kūrybą padėti žmogui geriau suvokti jo mintis bei rūpimus klausimus ir susitelkti į veiksmus ir norimus pokyčius.